Mieszkanie w ścisłym centrum Olsztyna

Mieszkanie | Sprzedaż | Olsztyn, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

619 000 PLN

Powierzchnia
75,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1 / 3
Cena za m2
8 198 PLN
Numer oferty
BON45715

Opis

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Curie-Skłodowskiej o powierzchni 75,5 m2. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1995 roku zaledwie 200 metrów od Ratusza.
 
Na 75,5 m2 składa się:
 
- salon z jadalnią i aneksem kuchennym 47 m2
- sypialnia A 12 m
- sypialnia B 6 m2
- łazienka z wanną i prysznicem 4 m2
- WC 1 m2
- korytarz 4 m2
- spiżarnia 1 m2
 
Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Instalacje hydrauliczne i elektryczne zostały wymienione, stała zabudowa zostaje do użytku przyszłych właścicieli, którym pozostaje tylko umeblować lokal według własnych preferencji. Kolejnym plusem są niskie koszty utrzymania. Lokal ogrzewany jest gazowo (ok. 200 zł miesięcznie), dwufunkcyjnym piecem ze sterownikiem temperatury, a stały czynsz wynosi na tę chwilę 380 zł (do ukończenia remontu dachu). Nie ma najmniejszego problemu z parkowaniem ze względu na kartę mieszkańca, której koszt wynosi zaledwie 50 zł rocznie. Kamienica nie jest objęta nadzorem konserwatora zabytków, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w aktualnym stanie technicznym i estetycznym.
 
Niewątpliwie jednym z głównych atutów mieszkania jest jego lokalizacja. Ulica Curie-Skłodowskiej to niejako naturalne przedłużenie Starego Miasta, ścisłe centrum Olsztyna 200 metrów do Ratusza, 250 metrów od Wysokiej Bramy, 400 metrów od galerii handlowej Aura i 500 metrów od uroczego Parku Podzamcze. Za tym idzie również znakomita komunikacja z resztą miasta, przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w najbliższej okolicy.
 
Wszystko powyższe sprawia, że jest to doskonały wybór dla ludzi, którzy cenią sobie swój czas, wygodę i chcieliby mieszkać w kulturalnym centrum Olsztyna. Mieszkanie może być również świetną opcją dla inwestorów pod wynajem, ze względu na okoliczne walory turystyczne i rosnące ceny nieruchomości w centrach dużych miast.
 
Zapraszam do kontaktu

Pokaż więcej 
Bartosz Sobótka

Bartosz Sobótka

Agent nieruchomości

Dodatkowe informacje

Rodzaj budynku
Kamienica
Czynsz adm.
380 PLN
Typ kuchni
Otwarta
Winda
Nie

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Bonus W. Walasik Spółka komandytowa z siedzibą przy al. Bohaterów Warszawy 34/35, 70-340 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@bonusnieruchomosci.pl.… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM