Inwestycja

Warzymice

6 512 500 PLN

Cena
6 512 500 PLN
Numer oferty
BON45862

Opis

Oferta dla dewelopera

Ofertę sprzedaży stanowi grunt inwestycyjny wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę zespołu pięciu  budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu, w tym parkingów dla samochodów osobowych, niezbędnej infrastruktury technicznej oraz urządzeń budowlanych.

Powierzchnia terenu ulegająca przekształceniu wynosi 19336,42m2, w tym powierzchnia parkingu to 4469,88m2 dla maksymalnych 0,45ha.
Na terenie projektuje się pięć powtarzalnych  budynków mieszkalnych wielorodzinnych  usytuowanych szeregowo, każdy z nich prostopadle do projektowanej drogi wewnętrznej. Powierzchnia PUM wynosi 5210 m2 i składa się na nią 90 lokali mieszkalnych.

Zaopatrzenie w media–zgodnie z wydanymi warunkami technicznymi przyłączenia do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i ciepłowniczej. Wydano warunki techniczne przyłączenia do kanalizacji sanitarnej, wodnej, sieci cieplej, energii elektrycznej oraz na odprowadzenie wód opadowych, nie powodujących kolizji w dostawach w/w mediów na sąsiednie działki.

Ilość miejsc postojowych projektowanych–180 dla 90 lokali mieszkalnych tj. 2 miejsca postojowe dla 1 lokalu mieszkalnego. Dodatkowo, na terenie przewidziano dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych. 

Atrakcyjna lokalizacja (bezpośrednie sąsiedztwo dyskontów, retail parku, ścieżki rowerowej w kierunku granicy z Niemcami), bardzo atrakcyjna cena sprzedaży to główne atuty oferowanej nieruchomości.

Zapraszam na prezentację.

Pokaż więcej 
Piotr Ziontkowski

Piotr Ziontkowski

Agent nieruchomości

Lokalizacja

Oferty należące do tej inwestycji:

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Bonus W. Walasik Spółka komandytowa z siedzibą przy al. Bohaterów Warszawy 34/35, 70-340 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@bonusnieruchomosci.pl.… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM