O nas

Bonus Nieruchomości to renomowana agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która z powodzeniem działa na polskim rynku już od 25 lat. Nasza firma posiada 10 profesjonalnych biur, zlokalizowanych w 9 strategicznych miastach Polski, co pozwala nam oferować najwyższej jakości usługi zarówno na obszarze metropolitalnym, jak i lokalnym. Jako doświadczony partner, z pasją podchodzimy do każdej transakcji, angażując się w potrzeby naszych klientów i dbając o ich zadowolenie.

W Bonus Nieruchomości stawiamy na profesjonalizm i rzetelność, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów posiadających bogatą wiedzę oraz praktyczne doświadczenie w branży nieruchomości. Dzięki ciągłemu rozwojowi i doskonaleniu umiejętności, jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w każdym etapie obrotu nieruchomościami – od wyboru odpowiedniej oferty, przez negocjacje, aż po zakończenie procesu sprzedaży czy wynajmu. Naszym priorytetem jest tworzenie długotrwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu i wspólnym sukcesie.

Zespół

Szczecin

Warszawa

Monika Jurek

Monika Jurek

Specjalistka ds. administracyjnych

Poznań

Gdańsk

Olsztyn

Rzeszów

Białystok

Lublin

Zamość

Centrala

Marzena Sosnowska-Wasiak

Marzena Sosnowska-Wasiak

Dyrektor finansowy

Paula Podkowa-Kotwica

Paula Podkowa-Kotwica

Dyrektor marketingu

Aleksandra Chodyra

Aleksandra Chodyra

Specjalistka ds. administracyjnych

Anna Jasińska

Anna Jasińska

Specjalista ds. księgowych

Firma

W Bonus Nieruchomości kładziemy szczególny nacisk na wartości, które uważamy za kluczowe dla naszej działalności. Są to m.in. profesjonalizm, uczciwość, elastyczność i zaangażowanie. Jako firma działająca zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnopolskim, staramy się łączyć siłę ogólnopolskiej marki z dogłębną znajomością lokalnych rynków nieruchomości. W każdym z naszych biur zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale znają swoje tereny i są w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby klientów z danego regionu.

Nasz sukces jako ogólnopolska marka opiera się na ciągłej współpracy i wymianie doświadczeń pomiędzy naszymi biurami. Pracując na swoich terenach, eksperci z Bonus Nieruchomości dbają o lokalne społeczności, wspierając rozwój rynku nieruchomości w Polsce. Działając w całym kraju, łączymy lokalne kompetencje z szerokim wachlarzem możliwości, oferując usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój rynku nieruchomości i z zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. Wierzymy, że nasza firma, dzięki ciągłemu doskonaleniu i umiejętnościom naszych specjalistów, będzie dalej rosnąć i umacniać swoją pozycję na polskim rynku nieruchomości.