Gotowy biznes pod Mikołajkami

Lokal | Sprzedaż | Inulec

2 500 000 PLN

Powierzchnia
12 300 m2
Cena za m2
203 PLN
Numer oferty
BON45828

Opis

Oferujemy Państwu gotowy, prosperujący biznes na Mazurach, 5 kilometrów od Mikołajek w miejscowości Inulec. W cenę sprzedaży wchodzą działki o łącznej powierzchni 12 300 m2, a na niej siedem ukończonych domków z bala, jeden w trakcie budowy oraz trzy fundamenty pod postawienie kolejnych.
 
Wszystkie domki i fundamenty są podłączone do gminnych sieci przyłączy (prąd, woda, kanalizacja), teren całkowicie ogrodzony oraz objęty systemem monitoringu . W południowej części działki znajduje się malutki staw z wysepką, miejsce na ognisko i drewniana wiata rekreacyjna.
 
Ze względu na liczne atrakcje co roku gminę Mikołajki odwiedza kilkaset tysięcy turystów. Okoliczne jeziora i cieśniny przyciągają żeglarzy, a Mazurski Park Krajobrazowy zachęca do przebycia szlaków pieszych oraz rowerowych. Do tego historyczne, mazurskie zabytki, a wieczorami koncerty i imprezy sprawiają, że region jest nieustannie jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Polsce.
 
Zważywszy na doskonałą lokalizację inwestycja ta jest źródłem stabilnych, pasywnych dochodów. Nie wymaga aż takich nakładów pracy, jak w przypadku hotelu, a do zagospodarowania jest jeszcze dużo terenu. Biznes bez przeszkód może się rozrastać.
 
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Pokaż więcej 
Bartosz Sobótka

Bartosz Sobótka

Agent nieruchomości

Dodatkowe informacje

Prezentacja nieruchomości

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Bonus W. Walasik Spółka komandytowa z siedzibą przy al. Bohaterów Warszawy 34/35, 70-340 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@bonusnieruchomosci.pl.… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM