Mieszkanie | Sprzedaż | Warszawa, Śródmieście, ul. Graniczna
850 000 PLN
Powierzchnia
38,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
12 / 15
Cena za m2
21 907 PLN
Numer oferty
11983441
Opis
Dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Graniczna 4 to idealne połączenie inwestycji oraz komfortu i wygody.
Mieszkanie to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących ciszy i spokoju, ale nie chcą rezygnować z doskonałej lokalizacji. Bliskość tramwajów, autobusów, stacji metra, dworca Centralnego sprawia, że oferujemy prawdziwą perełkę inwestycyjną.
Wyjątkowa przestrzeń dla Ciebie: * Jasny i przestronny salon z aneksem kuchennym to do doskonałe miejsce do rodzinnego spędzania czasu * Ustawna sypialnia, które zapewnią komfort i prywatność. * Łazienka z WC i prysznicem * Praktyczny hol który organizuje układ pomieszczeń. Dzięki oknom wychodzącym na zachód, mieszkanie jest pełne naturalnego światła przez większość dnia. Z okien rozpościera się niesamowity widok na panoramę Warszawy.
Udogodnienia : Do mieszkania przynależy piwnica 3mkw wliczona w cenę! Możliwość wynajęcia (100 zł/msc) miejsca postojowego pod blokiem, co rozwiązuje problem parkowania.
Lokalizacja: - Mieszkanie położone przy ulicy Granicznej 4, na Warszawskim Śródmieściu - W okolicy wszystkie niezbędne środki komunikacji miejskiej, oraz punkty handlowo- usługowe -Widok z okna na przepiękną panoramę Warszawy! - Mieszkanie usytuowane na monitorowanym osiedlu co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo
DODATKOWO - Możliwość założenia Księgi Wieczystej - Możliwość finansowania zakupu kredytem! - Nieruchomość oferuje niezwykłą ciszę, z racji usytuowania na 12 piętrze
Chcesz doświadczyć niepowtarzalnego uroku tego mieszkania? To idealna propozycja dla tych, którzy pragną komfortu i stylu w samym sercu stolicy!