*** atrakcyjna działka siedliskowa *** Ryboły

Działka | Sprzedaż | Ryboły

115 000 PLN

Pow. działki
2 597 m2
Cena za m2
44 PLN
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie
Siedliskowa
Numer oferty
BON45728

Opis


Sprzedam atrakcyjną działkę siedliskową w drugiej linii zabudowy!
Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa o powierzchni 2597 m², położona w spokojnej i malowniczej podlaskiej wsi Ryboły. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę i prywatność, a  dojazd drogą szutrową ułatwia dostęp.
Parametry działki:
Kształt: prostokąt
Wymiary: 118 m długości na 22 m szerokości .Na końcu działki znajduje się zadrzewienie, co dodaje uroku i może stanowić doskonałe miejsce na wypoczynek.
Lokalizacja i sąsiedztwo:
Działka graniczy z siedliskiem o powierzchni 1795 m², na którym znajdują się dom oraz budynki gospodarcze. Istnieje możliwość zakupu samej działki lub wraz z sąsiednim siedliskiem – decyzja należy do kupującego.
Atuty oferty:
Spokojna i urokliwa okolica, idealna dla osób ceniących prywatność i kontakt z naturą. Duży potencjał zagospodarowania przestrzeni, zarówno na cele rekreacyjne, jak i inwestycyjne. Możliwość dokupienia sąsiedniego siedliska, co zwiększa możliwości rozwoju i aranżacji.
Cena oraz warunki zakupu do negocjacji. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na miejscu!

Pokaż więcej 
Maria Waśkiewicz

Maria Waśkiewicz

Agent nieruchomości

Dodatkowe informacje

Plan miejscowy
Brak planu miejscowego

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Bonus W. Walasik Spółka komandytowa z siedzibą przy al. Bohaterów Warszawy 34/35, 70-340 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@bonusnieruchomosci.pl.… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM