Kredyty

Zaufaj naszej skuteczności

Wysoka skuteczność i korzystne warunki

Z nami znajdziesz najlepszy kredyt hipoteczny na rynku

Nie musisz kupować z nami nieruchomości, aby wziąć z nami kredyt hipoteczny. Dzięki doświadczeniu i wiedzy o rynku nieruchomości oraz kredytów hipotecznych, możemy pomóc Ci w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej dostępnej na rynku. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić szczegóły Twojego projektu i zaproponować najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Nie czekaj – zrealizuj swoje marzenie o własnym mieszkaniu już dziś!

Zaplanuj swoją przyszłość

Jesteśmy liderem rynku, specjalizującym się w oferowaniu najbardziej korzystnych kredytów hipotecznych w Polsce. Dzięki naszej współpracy z wszystkimi bankami w kraju, możemy zapewnić naszym klientom wyjątkowe warunki finansowe, które są trudne do osiągnięcia bezpośrednio w bankach. Oferujemy Ci kompleksowe wsparcie w procesie uzyskiwania kredytu hipotecznego, gwarantując, że będziesz mieć łatwy dostęp do najdogodniejszej oferty dostępnej na rynku.

WSZYSTKIE BANKI W JEDNYM MIEJSCU

Współpracujemy ze wszystkimi bankami w Polsce, dzięki czemu możemy dopasować kredyt hipoteczny do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań

KORZYSTNIEJSZE WARUNKI NIŻ BEZPOŚREDNIO W BANKACH

Dzięki naszej skuteczności jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom lepsze oprocentowanie, elastyczne warunki spłaty oraz dodatkowe korzyści, które sprawią, ze twój kredyt hipoteczny będzie jeszcze bardziej opłacalny.

SZYBKOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ

Działając w twoim imieniu jako pośrednik pomiędzy tobą a bankami, zapewniamy szybkie załatwienie wszystkich formalności. Nasz cel to maksymalne uproszczenie prosu, tak, abyś mógł cieszyć się swoim nowym domem jak najszybciej.

PROFESJONALNE DORADZTWO I WSPARCIE

Nasz zespół doświadczonych ekspertów służy ci pomocą na każdym etapie procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, uporządkujemy dokumentację i zapewnimy ci pełne zrozumienie procesu, abyś mógł podjąć najlepsza dla siebie decyzję.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Kredyty w liczbach

zadowolonych klientów

banki, z którymi współpracujemy

mld PLN kwoty udzielonych kredytów

lat doświadczenia na rynku

Wybierz kredyt dla siebie

Współpraca z nami jest całkowicie bezpłatna, a nasze wynagrodzenie jest pokrywane przez bank

Kredyt hipoteczny

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt refinansowy

Kredyt inwestycyjny

Kredyt hipoteczny to most, który łączy marzenia z rzeczywistością, umożliwiając zakup własnego domu i tworzenie przyszłości pełnej stabilności.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Jesteśmy dumni z naszej skuteczności, która przekłada się na naszą pozycję jako numer dwa w całej Polsce pod względem ilości wniosków kredytowych w branży kredytów hipotecznych. To osiągnięcie jest wynikiem naszego zaangażowania, profesjonalizmu i dbałości o potrzeby klientów.

Nasza renoma opiera się na zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci. Działając zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, zapewniamy przejrzyste i uczciwe doradztwo, aby nasi klienci czuli się pewni, że podejmują najlepszą decyzję dotyczącą kredytu hipotecznego.

Opinie o nas

Zdecydowanie polecam współpracę z p. Anią Madziar. Pierwszy raz w życiu brałem większy kredyt i uważam, że warto w takiej sytuacji zwrócić się do kogoś, kto pracuje w tej dziedzinie już… kawałek życia. Mam wrażenie, że oszczędziłem sporo czasu, który musiałbym inaczej stracić na bieganie po bankach i pilnowanie kilku różnych wniosków równocześnie. A tak – wszystko załatwiłem w jednym miejscu i jeszcze skorzystałem z doradztwa, co ważne, osoby nie związanej z żadnym konkretnym bankiem. To jest bardzo cenne!

—Jerzy Cieśliński

Anna Madziar to w pełni profesjonalna osoba, cudowne podejście do klienta, cudowna osobowość i aż miło współpracować z takimi ludźmi. Nieruchomości z Magdą to czysta przyjemność i zero stresu. Szybko, łatwo, profesjonalnie, solidnie  i przyjemnie. Polecam w 100%.

— Małgorzata Tymińska

Pracowałam z Anią Madziar. Bardzo pomogła mi przy odpowiednim wyborze produktu bankowego oraz przygotowaniu i złożeniu całej dokumentacji – cały czas była niesamowitym wsparciem merytorycznym, bardzo pracowita i dokładna, konkretna, zawsze na czas, odporna na stres oraz niesamowicie sympatyczna osoba. Serdecznie polecam!

— Małgorzata Magrosh

Polecam, w szczególności panią Annę Madziar, która profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem i jednocześnie w przemiłej ludzkiej atmosferze przeprowadziła mnie przez proces kredytu i zakupu. Super wsparcie! Dziękuję.

— Monika Giers

Coś, co do tej pory było dla nas czarną magią stało się bułką z masłem. Taką świeżą prosto z piekarni… Tak w skrócie moglibyśmy opisać współpracę z biurem nieruchomości BONUS. Trafiliśmy na wspaniałą Panią Iwonkę, która poprowadziła nas przez wszystkie meandry związane z procedurą kredytu hipotecznego. Profesjonalizm w czystej postaci z „BONUSEM” wspaniałej osobowości, humoru i tego czegoś co sprawia, że człowiek śpi spokojnie bo wie, że wszystko będzie tak jak sobie umyślił… POLECAMY Z CAŁEGO SERDUCHA. Przed nami kolejna przygoda… Sprzedaż mieszkania i na pewno będzie to sprzedaż z BONUS NIERUCHOMOŚCI! Jeszcze raz Wielkie Dzięki dla Pani Iwony!

— Radosław Erkiert

Serdecznie polecamy Panią Iwonę Bogusławską – najlepszy ekspert kredytowy jakiego można sobie wymarzyć. Kompetentna i cierpliwa, zawsze oddzwania lub odpisuje na maile. Nawet po podpisaniu umowy kredytowej wciąż mogliśmy liczyć na Jej wsparcie i pomoc. Pozdrawiamy.

— Winicjusz K. Teraźniewski

naJLEPSZE KREDYTY NA RYNKU

Skontaktuj się z nami już dziś

Rozpocznij proces uzyskiwania korzystnego kredytu hipotecznego. Nasza firma zadba o wszystkie formalności, abyś ty mógł cieszyć się wymarzonym domem.