Bonus Nieruchomości kolejny raz na podium

Wywodzące się ze Szczecina ogólnopolskie biuro nieruchomości BONUS Nieruchomości, po raz kolejny znalazło się wśród trzech najlepszych agencji pośrednictwa w Polsce.

W przeprowadzonym niedawno konkursie „Lider Nieruchomości Otodom” kilkadziesiąt firm z całego kraju było oceniane w kilku równorzędnych aspektach pracy z klientem – uwzględniano m.in. liczbę przeprowadzonych transakcji, sposób prezentowania ofert w serwisie Otodom, ale także jakość obsługi klientów i standardów stosowanych w jej czasie.

Należący do międzynarodowej grupy Naspers portal Otodom  to od wielu lat najpopularniejszy serwis prezentujący nieruchomości w Polsce. Jego ambicje sięgają jednak znacznie dalej niż tylko na absorbowaniu kolejnych fragmentów rynku – Otodom stawia sobie za cel wprowadzanie nowej jakości standardów obsługi klientów. Stąd też pomysł na konkurs „Lider Nieruchomości”, w którym firmy musiały przejść trójstopniową ocenę.

W pierwszym etapie eksperci konkursu badali firmy pod względem pozycji na rynku – analizowano wielkość, liczbę zatrudnionych agentów i zrealizowanych transakcji, a także wielkość osiągniętych obrotów. Kolejny krok obejmował sprawdzenie standardów prezentowania ogłoszeń na portalu Otodom, uwzględniając przy tym chociażby jakość zdjęć dołączanych do oferty, dostępność alternatywnych metod kontaktu, szczegółowość opisu oraz wiarygodność dostarczanych informacji. W etapie trzecim z kolei, obejmującym już najlepsze, wyselekcjonowane firmy, kilkukrotnie powtarzany audyt typu „tajemniczy klient” pokazać miał w jaki sposób w czasie rzeczywistym pośrednicy traktują swoich klientów, w jaki sposób prowadzą rozmowy oraz na ile rzetelnie odpowiadają na ich pytania.

Jak się okazało firma Bonus Nieruchomości znalazła się wśród trzech najlepszych agencji spośród wszystkim biorących udział w konkursie. Firma, której centrala znajduje się w stolicy województwa zachodniopomorskiego, została pokonana zaledwie przed dwóch konkurentów – Nowodworski Estate oraz Sześć Ścian. Warto przy tym dodać, że jest to już kolejne podium z rzędu dla Bonus Nieruchomości.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Bonus W. Walasik Spółka komandytowa z siedzibą przy al. Bohaterów Warszawy 34/35, 70-340 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@bonusnieruchomosci.pl.… czytaj więcej