Działka 1050m2 - Łęgi 190zł/1m2

Działka | Sprzedaż | Łęgi

199 500 PLN

Pow. działki
1 050 m2
Cena za m2
190 PLN
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie
Budowlana
Numer oferty
410746

Opis

Działka bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1050m2 w cenie 190zł/m2, z wydanymi warunkami zabudowy.

Prąd, woda, kanaliza i gaz przy działce w drodze. Teren płaski, ładna i spokojna okolica, blisko rezerwatu przyrody. Do działek dojazd jest drogą utwardzoną gruntową. Posiadamy aktualne warunki zabudowy z listopada 2022r., dla inwestycji polegającej na budowie wolno stojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego, i tak:
* wskaźnik zabudowy: do 10% powierzchni działki:
* powierzchnia biologicznie czynna min. 50% powierzchni działki
* szerokość elewacji frontowej budynków: od 10,4m do 15,6m
* dach stromy dwuspadowy
* kąt nachylenia połaci głównych dachu 30-45 stopni
* maksymalna wysokość budynku: do 9m

Na szczególną uwagę zasługuje piękne położenie działki, w okolicy są już wybudowane i zamieszkałe domy, w odległości około 3 km po niemieckiej stronie jest piękne jezioro z super kąpieliskiem, nieopodal las oraz początek Puszczy Wkrzańskiej, doskonałe miejsce do zamieszkania jak i wypoczynku.
Pokaż więcej 
Marek Niewiadomski (Szczecin)

Marek Niewiadomski

Agent nieruchomości

Dodatkowe informacje

Wydane warunki zabudowy
Tak
Plan miejscowy
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Droga dojazdowa
Utwardzona

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Bonus W. Walasik Spółka komandytowa z siedzibą przy al. Bohaterów Warszawy 34/35, 70-340 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@bonusnieruchomosci.pl.… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com
});