Duze działki w niskiej cenie - 50zł/m2

Działka | Sprzedaż | Niedźwiedź

149 000 PLN

Pow. działki
3 260 m2
Cena za m2
45 PLN
Numer oferty
434474

Opis

Na sprzedaż działka gruntu o pow. 3260m2 ( do sprzedania jeszcze 2 działki o przybliżonej powierzchni) zlokalizowana w malowniczo położonej pod Szczecinem ( trasa Szczecin - Stargard ) miejscowości Niedźwiedź znajdującej się kilka kilometrów od jeziora Miedwie. Wieś otoczona lasem z dobrym dojazdem do Stargardu , Szczecina, blisko autostrada A6 i trasa A3 oraz droga krajowa nr 10, w okolicy : Szpital Zdunowo, szkoła, kościół, przedszkole, sklepy,..
Teren płaski z luźna zabudową jednorodzinną.
Działki nie objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego . Aktualny właściciel wystąpił o wydanie warunków zabudowa na 3 domy jednorodzinne/ wolnostojące. Najbliższa zabudowa ok. 200m od działki.
Pokaż więcej 
Marek Niewiadomski (Szczecin)

Marek Niewiadomski

Agent nieruchomości

Dodatkowe informacje

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Bonus W. Walasik Spółka komandytowa z siedzibą przy al. Bohaterów Warszawy 34/35, 70-340 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@bonusnieruchomosci.pl.… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com
});