Mieszkanie | Sprzedaż

Szczecin, Śródmieście-Centrum, ul. Majora Władysława Raginisa

571 000 PLN

Powierzchnia
38,47 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
8 / 9
Cena za m2
14 842 PLN
Numer oferty
440975

Opis

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym i zamkniętym osiedlu będącym obecnie w trakcie realizacji. Planowane zakończenie inwestycji – sierpień 2027 roku.
To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów szukających atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem. Kameralne osiedle zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców, nowoczesnej architekturze oraz wysokim standardzie codziennego życia.
Mieszkanie posiada funkcjonalny, rozkładowy układ i składa się z dwóch ustawnych pokoi oraz balkonu z przyjemnym widokiem. Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.
Ogromnym atutem inwestycji jest atrakcyjny system płatności – przy zakupie wymagana jest wpłata jedynie 10% wartości nieruchomości, natomiast pozostała część ceny płatna będzie dopiero przy zakończeniu inwestycji w 2027 roku.
Osiedle wyróżnia się świetną lokalizacją – blisko centrum miasta, z szybkim dojazdem do najważniejszych punktów Szczecina. W pobliżu znajdują się tereny zielone i park, a także teatry, kina, restauracje oraz pełna infrastruktura miejska.
To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego nowoczesnego mieszkania w perspektywicznej lokalizacji.
Zdjęcia to wizualizacja ,która pozwoli nabywcy spojrzeć na wykończone mieszkanie.


To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego nowoczesnego mieszkania w perspektywicznej lokalizacji.
Pokaż więcej 
Bogusława Kurek (Szczecin)

Bogusława Kurek

Agent nieruchomości

Dodatkowe informacje

Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Czynsz adm.
500 PLN
Ogrzewanie
CO miejskie
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Typ kuchni
Aneks
Winda
Tak
Balkon
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Bonus W. Walasik Spółka komandytowa z siedzibą przy al. Bohaterów Warszawy 34/35, 70-340 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@bonusnieruchomosci.pl.… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com
});