- Powierzchnia
- 62,75 m2
- Liczba pokoi
- 3
- Piętro
- Parter / 1
- Cena za m2
- 12 430 PLN
- Numer oferty
- 441559
Opis
Na sprzedaż atrakcyjny lokal położony na parterze budynku w doskonałej lokalizacji w Międzyzdrojach, przy ul. Krasickiego, bezpośrednio przy Parku Rzeźb. Nieruchomość znajduje się zaledwie około 340 m w linii prostej od plaży, co czyni ją idealną propozycją pod wynajem krótkoterminowy.
Lokal mieszkalny ma powierzchnię 62,75 m². Do lokalu przynależy udział w nieruchomości wspólnej oraz określony sposób korzystania obejmujący wyłączne prawo do korzystania z garażu i pomieszczenia garażowego. Ta część została funkcjonalnie przebudowana i zaadaptowana na niezależny, dwupoziomowy apartament z własną łazienką oraz aneksem kuchennym.
W 2019 roku nieruchomość przeszła gruntowny remont, w wyniku którego powstały łącznie 3 niezależne studia/apartamenty, każde z własną łazienką oraz aneksem kuchennym:
apartament 2-osobowy,
apartament 3-osobowy,
apartament 1-osobowy,
dodatkowo dwupoziomowy urządzony w zaadaptowanej części garażowej.
W lokalu zastosowano ogrzewanie elektryczne. Wszystkie apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone, a wyposażenie pozostaje w cenie sprzedaży.
To gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem.
Zapraszamy na prezentację.
Pokaż więcej
Bogusława Kurek
Agent nieruchomości
Dodatkowe informacje
- Rodzaj budynku
- Dom wielolokalowy
- Ogrzewanie
- Elektryczne
- Ciepła woda
- Piec elektryczny
- Typ kuchni
- Aneks
- Winda
- Nie
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com
});